PRIPUČIAMI BATUTAI

PRIPUČIAMI BATUTAI

NUOMA IR PARDAVIMAS

Pripučiami batutai – tai nepakartojami įspūdžiai tiek lauktos šventės metu (gimtadienio, krikštynų, klasės ar darželio grupės vakarėlio), tiek smagiam laisvalaikio praleidimui su draugais.
Esame tikri, kad iš gausos įvairiaspalvių, įvairių dydžių, įvairias pramogas teikiančių pripučiamų batutų tikrai rasite, ką išrinkti savo mažiesiems. Esame pasiruošę pradžiuginti tiek didesniuosius vaikučius, tiek pačius mažiausius mūsų išdykėlius.
Šviečiant saulutei mielai Jums pasiūlysime aukštus (iki 4 metrų aukščio) pripučiamus atrakcionus pasišokinėti gryname ore, o lyjant neleisime lietučiui sugadinti nuotaikingos gimtadienio šventės ir pasiūlysime žemesnius 2-2,5 metrų aukščio batutus, tinkamus naudoti viduje.
Pripučiami atrakcionai vaikams yra pagaminti laikantis griežtų saugumo standartų: tiek naudojant saugias medžiagas gamybos metu, tiek atsižvelgiant į eksploatavimo metu kylančias grėsmes.
Jei pramoga labai patiks ir norėsite ja mėgautis kiekvieną dieną – pasiūlysime įsigyti pripučiamą batutą vaikams aktyviam laisvalaikiui.
Lauksime Jūsų skambučio!