NAUJIENOS

DIENOS STOVYKLA VASARĄ

2016.05.17

DĖMESIO! Vasaros DIENOS STOVYKLA 5-8m. vaikams.
Netrukus Jūsų mažylių išleistuvės ir Jums jau kirba mintis, kas pasirūpins jais darbo dienomis? Basa Blusa kviečia į dienos stovyklą 5-8m. vaikus. Čia mes mokysimes, skaitysim ir rašysim, mokysimės anglų kalbos, užsiimsime įvairia kūrybine veikla: piešim, tapysim, lipdysim, klijuosim, lankstysim, o pavargus nuo užsiėmimų – dūksime Basos Blusos atrakcionuose.
Stovykla prasidės 8:00 val. ir truks iki 17:00 val.
Jūsų mažyliai bus maitinami 2 kartus per dieną, o jų veikla rūpinsis profesionalios pedagogės.
Kviečiame skubiai registruotis, vietų skaičius ribotas! Stovyklos pradžia nuo birželio 1d.

Programa

AKCIJA

2016.04.14

KONKURSAS! Vis dažniau pasirodant saulutei BASA BLUSA kviečia Jus visus dalyvauti KONKURSE ir laimėti PRIPUČIAMĄ BATUTĄ pramogauti lauke. Jei netrukus Jūsų mažylio gimtadienio šventė, krikštynos ar tiesiog planuojate savaitgalį su draugais – dalyvaukit konkurse ir padovanokit savo mažyliui nepamirštamą šventę!

1.Spaudžiam “PATINKA” “BASA BLUSA Pripučiami batutai” (https://www.facebook.com/pripuciami.batutai/) paskyroje
2. Spaudžiam “PATINKA” ir “DALINTIS” po šia nuotrauka.

Dėmesio: pasidalinta nuotrauka turi būti viešai matoma, kad galėtume patikrinti, ar įvykdėte visas konkurso sąlygas. Laimėtojai renkami tik iš dalyvių įvykdžiusių visas konkurso sąlygas bei atsitiktine tvarka. Pripučiamą batutą laimėtojas turės pats pasiimti ir grąžinti į nuomos vietą. Pripučiamas batutas pasirenkamas iš tuo metu nerezervuotų batutų.

Taigi, PIRMYN! LAIMĖTOJĄ sveikinsim balandžio 28d!

batutai_konkursas

….

2016.04.14

KONKURSAS!!!
Vasarėlė jau visai šalia, o kartu ir mūsų mažųjų draugų didžioji šventė – DARŽELIO IŠLEISTUVĖS!!!
Kviečiame dalyvauti konkurse ir laimėti šaunią IŠLEISTUVIŲ ŠVENTĘ “BASA BLUSA” žaidimų aikštelėje! Čia Jūsų lauks 2val. linksmybių nepakartojamuose atrakcionuose. Laimėtojus vaišinsim stalo vandenuku su citrina (3l).

Taisyklės paprastos:
1. Spausk “like” mūsų puslapyje (https://www.facebook.com/basablusa/)
2. Įrašyk vieną DARŽELIO ir GRUPĖS pavadinimą po šia nuotrauka.
3. Pasidalink šiuo skelbimu ant savo sienos.

Dėmesio: pasidalinta nuotrauka turi būti viešai matoma, kad mes galėtume patikrinti, ar įvykdėte konkurso sąlygas. Laimėtojai renkami tik iš dalyvių įvykdžiusių visas konkurso sąlygas. Vienas dalyvis gali pažymėti tik vieno darželio vieną grupę. Laimėtojai bus renkami atsitiktine tvarka. Laikas derinamas pagal aikštelės užimtumą.

KONKURSAS AIKSTELEI2 copy

…..

2016.01.20

Kviečiame visus dalyvauti FACEBOOK’E NEREALIAME KONKURSE ir laimėti GIMTADIENIO ŠVENTĘ su PROFESIONALIA FOTOGRAFE – INGA DEKSNE – “Basa Blusa” žaidimų aikštelėje!
1.Spaudžiam “PATINKA” “BASA BLUSA Vaikų žaidimų aikštelė” (https://www.facebook.com/basablusa/) ir “INDEX PHOTOGRAPHY” (https://www.facebook.com/IndexPhotography/?fref=ts) paskyrose
2. Spaudžiam “PATINKA” ir “DALINTIS” po nuotrauka (ji turi būti viešai matoma, t.y. “public”) https://www.facebook.com/akcijos foto

Gimtadienio šventės su fotosesija data bus derinama su “Index photography”  bei “Basa Blusa” aikštele pagal užimtumą. Fotosesijos trukmė – 1val., gimtadienio šventės trukmė – 2val. Vasario 5d. skelbsime nugalėtoją! Nuotraukos bus publikuojamos.

PIRMYN!

Konkursas_INDEX